PREKÁŽKOVÝ BEH LOBAD RACE

Žiaľ, prekážkový beh je kvôli pandemickej situácii aj tento rok nedostupný. Pre priaznivcov športu sme však pripravili Virtuálny beh Lobad Race. Účasťou na Virtuálnom behu Lobad Race ukážu bežci svetu nielen svoje bežecké schopnosti, ale aj veľké srdce. Každou registráciou podporíme činnosť Slovenského Červeného kríža.

Rebeka K.

Pozri sa, ako sme pripravili pred touto nešťastnou pandemicou situáciou príležitosť zmerať si svoje sily v dedinskom prostredí presne tak, ako si ho pamätáš z detstva. Trať mala síce len 5 km, no nebola to prechádzka  ružovou záhradou.

” Štartuješ v malebnom prostredí kaštieľa, to všetko sa však zmení. Keď pobežíš, nebudú ti po ceste len vtáčiky do uška štebotať!!! Smiech ťa razom prejde, keď ti sedliak vrece na plece hodí, keď vlezieš do tmavej nory. Ak to celé zvládneš, v cieli si už len vydýchneš, slamu z topánok povyťahuješ a my dúfame, že skonštatuješ: Krajšie sa  horúce leto ani nemohlo začať.

Sekvenčné štarty sa nám osvedčili. Aj tento rok sa môžete hlásiť v tímoch a vychutnať si športový zážitok spolu so svojimi priateľmi. Môžete sa spolu potiť, smiať sa, pomáhať si a povzbudzovať sa navzájom.  Prvé 2 kilometre prebiehajú v miernom stúpaní, čo mnohí zvládajú s úsmevom na tvári. Nasleduje mierny terén, ktorý strieda príjemné prostredie miestneho lesíka a potom sa všetko ozajstné a dobrodružné začne.

Prekážková aréna pozostáva z umelo vytvorených bariér, ktoré je potrebné zdolať skokom, plazením, lezením a brodením. Slama bola celkom zábavná, takže sa s ňou stretnete určite aj tento rok.

Súťažiaci vravia, že posledný kopec je zabijak. Vieme, že je, ale veď sme Vám sľúbili, že to nebude prechádzka ružovou záhradou. Keď sa chceš prekonať, keď máš rád výzvy a veríš tomu, že dokážeš zdolať svoje limity, keď dorazíš do cieľa, tvojou odmenou okrem športového zážitku môže aj byť pobyt v kategórii de luxe v apartmáne najromantickejšieho kaštieľa na Slovensku – Chateau Béla.

Tak neleňoš a začni konečne trénovať! Veď aj práve ty sa môžeš stať jedným z tohtoročných víťazov v jednotivých kategóriách.

Neváhaj, a registruj  seba a nahovor aj svojich priateľov, veď  v tímoch sa predsa všetko zvláda ľahšie…”

PS: víťaz prvého ročníka súťaže využil výherný poukaz naozaj originálnym spôsobom: Počas pobytu v kaštieli Chateu Belá požiadal svoju milú o ruku.

Ako sa zapojím do Prekážkového behu?

Jednoducho, vytvor si svoj profil TU, a v sekcii “Prekážkový beh” vo svojom účte sa registruješ na beh.

0 druhov

Prekážok

0 km

Dĺžka trate

0

Kategórie

0

Exkluzívne ceny

Mapa trate

Prekážky

Zoznám sa s našimi prekážkami