VIRTUÁLNY BEH

Každý pomáha tak, ako môže. My vieme pomôcť tým, že Vám prinášame príležitosť, ako SPOLOČNÝMI SILAMI pomáhať kedykoľvek a kdekoľvek.

Keďže hromadné preteky majú na istý čas zo strany štátu STOP-ku, ponúkame bežcom VIRTUÁLNY BEH.

o.z LOBAD Vám prináša príležitosť na podporu práce Slovenského Červeného kríža.

ČO ZNAMENÁ VIRTUÁLNY BEH?

Odbehnite si podľa vlastného uváženia kdekoľvek (napr. záhrada, les, domáce prostredie) a kedykoľvek 5km dlhú trasu. Následne nám pošlite prostredníctvom formuláru v sekcii “Nahraj trasu” buď track, screenshot, alebo gps súradnice odbehnutej trasy. 

 

 

KOHO PODPORUJEME?

Slovenský Červený kríž z vyzbieraných finančných prostriedkov pomáha ľudom, ktorí to naozaj potrebujú v situácii spojenej s vírusom COVID-19. Okrem iného nakupuje a dodáva ochranné prostriedky, dezinfekčné prostriedky tam, kde sú najpotrebnejšie, pomáha s otázkou vyzdvihnutia a distribúcii liekov z lekární, nákupom pre seniorov, ťažko postihnutým ľudom, osamelých rodičov alebo ľudí v karanténe.

Váš peňažný dar, vo forme registračného poplatku, sa využíva prednostne na územi Slovenskej republiky, v prípade potreby bude dar slúžiť ako materiálna pomoc pri práci Medzinárodného Červeného kríža.

KAM SA DOSTANE REGISTRAČNÝ POPLATOK?

Z registračného poplatku sa odpočíta iba poplatok za získanú medailu a zostávajúca celková suma je poskytnutá Slovenskému Červenému krížu. Súžažiaci si môže vybrať, akou sumou prispeje na pomoc ľuďom, ktorí ju naozaj potrebujú. Vybrať si môže z troch možností :

10€

5€ poplatok za medailu vrátane výroby, stuhy, zabalenia a aj poštovného | 5€ červený kríž

15€

5€ poplatok za medailu vrátane výroby, stuhy, zabalenia a aj poštovného | 10€ červený kríž

20€

5€ poplatok za medailu vrátane výroby, stuhy, zabalenia a aj poštovného | 15€ červený kríž

Ako sa zapojím do Virtuálneho behu?

Jednoducho, vytvor si svoj profil TU, a v sekcii “Virtuálny beh” vo svojom účte sa registruješ na beh.